foto

Elektrický kartáček Curaprox

Oblíbená značka dentálních potřeb Curaprox nedávno představila novinku elektrický kartáček Curaprox Hydrosonic CHS 100. Přístroj používá pro kvalitnější čištění patentovaná vlákna CUREN®, které znáte u klasických kartáčků Curaprox. Kartáček má 3 odlišné čistící režimy (intenzivní, měkký, masážní).

Vlastnosti Curaprox Hydrosonic CHS 100:

Kartáček Curaprox Hydrosonic CHS 100 má velmi vysoký výkon s kmitočtem 32.000 až 42.000/min. Časovač Vám pomůže vyčistit zuby rovnoměrně, neboť rozděluje dobu čištění na 4 stejně dlouhé úseky. Ergonomický design zajišťuje, že se drží Hydrosonic v optimálním úhlu.

foto

Náhradní hlavice pro Curaprox Hydrosonic:

Vlákna CUREN®, ze kterých jsou vyrobeny náhradní kartáčky Curaprox, na rozdíl od nylonu, ze kterého je vyrobena většina kartáčků, neabsorbují vodu a tak jsou dlouhodobě odolné opotřebení. Hustý a měkký kartáč za sucha i mokra důkladně odstraňuje zubní plak bez podráždění dásní a současně a nepoškozuje zubní sklovinu.

Výměnné hlavice CHS 200 Sensitive k zubnímu elektrickému kartáčku Curaprox zajišťují díky speciálním štětinám CUREN® zvláště jemné a efektivní čištění. Náhradní hlavice koupíte zde.

Výměnné hlavice CHS 300 Power k zubnímu elektrickému kartáčku Curaprox mají tužší štětiny, než na modelu CHS 200 a jsou určeny lidem, kteří nemají problémy s dasněmi. Malý kartáček umožňuje důkladné čištění stoliček, stejně jako u-cervikální oblasti zubu a díky své unikátní konstrukci dosahuje těžko přístupných míst a mezizubních prostor. Je vhodný pro dospělé i dospívající a děti od 4 let věku. V nabídce je má například internetový obchod NaZuby.cz. Náhradní hlavice koupíte zde.

Elektrický kartáček Curaprox v nabídce zde >

Tento portál slouží za účelem co nejširšího informování široké veřejnosti a zejména spotřebitelů o nabídce, druzích, jakosti, účelu, hodnoty, zeměpisného původu a jiných vlastností výrobků z dentistické oblasti. V rámci obsahu tohoto portálu musí být nezbytně k naplnění jeho účelu obsaženy informace o produktech, pro které je užívána ochranná známka třetí osoby v jakékoliv podobě, když tyto informace jsou v zájmu nezaměnitelnosti produktů (tak, aby bylo zajištěno, že zejména u spotřebitelů nedojde k záměně, a že bude jednoznačně identifikován dentistický produkt, jehož se informace týkají) doprovázeny užitím ochranných známek (název produktů a jeho výrobců, grafické vyobrazení, doprovodné texty, apod.) ve smyslu čl. 6 odst. 1 první směrnice Rady ze dne 21. prosince 1988, 89/104/EHS o ochranných známkách a § 10 odst. 1 zák. č. 441/2003 Sb., o ochranných známkách, v platném znění.
© nazuby.cz 2010 | Oficiální stránky firmy Curaprox www.curaprox.com. V České republice koupíte kartáčky Curaprox zde.. Pozor na kopie originálních kartáčků Curaprox! Zaručeně originální zubní kartáčky Curaprox nakupíte u www.NaZuby.cz
Zkuste také:Bělící pasta na zuby, Sonicare FlexCare, ústní sprcha Waterpik, bělící pasta Rembrandt, bělení zubů Opalescence, Swissdent