foto

Produkty Curasept a CuraBaby

Curaprox pro děti

Firma Curaprox uplatňuje své mnohaleté zkušenosti z oblasti péče o ústní dutinu a nabízí řadu produktů určenou pro děti zvanou CuraBaby. Speciální dětská kousátka, chrastítka a dudlíky jsou vyvinuty pro lepší prokrvovaní dětských dásní a tlumení bolesti způsobené růsten nových zoubků. Po dosažení určitého věku může díte přejít na dětské kartáčky Curaprox s menší hlavou kartáčku a příjemnějŠí rukojejí z měkké pryže.

foto

Řada produktů Curasept:

Produktová řada Curasept se specializuje na ošetření nemocných částí ústní dutiny. Ústní voda Curasept je určená pro dlouhodobé použití, má antibakteriální účinek, zabraňuje vzniku plaku a podporuje mineralizaci zubů. Zubní pasta Curasept je také vhodná pro dlouhodobější užívání. Obsahuje 0,12 % chlorhexidinu. Při delším užívání úspěšně zabraňuje tvorbě zubního plaku a redukuje množství bakterií před operačními zákroky.

Curasept a CuraBaby kupujte ZDE! >

Tento portál slouží za účelem co nejširšího informování široké veřejnosti a zejména spotřebitelů o nabídce, druzích, jakosti, účelu, hodnoty, zeměpisného původu a jiných vlastností výrobků z dentistické oblasti. V rámci obsahu tohoto portálu musí být nezbytně k naplnění jeho účelu obsaženy informace o produktech, pro které je užívána ochranná známka třetí osoby v jakékoliv podobě, když tyto informace jsou v zájmu nezaměnitelnosti produktů (tak, aby bylo zajištěno, že zejména u spotřebitelů nedojde k záměně, a že bude jednoznačně identifikován dentistický produkt, jehož se informace týkají) doprovázeny užitím ochranných známek (název produktů a jeho výrobců, grafické vyobrazení, doprovodné texty, apod.) ve smyslu čl. 6 odst. 1 první směrnice Rady ze dne 21. prosince 1988, 89/104/EHS o ochranných známkách a § 10 odst. 1 zák. č. 441/2003 Sb., o ochranných známkách, v platném znění.
© nazuby.cz 2010 | Oficiální stránky firmy Curaprox www.curaprox.com. V České republice koupíte kartáčky Curaprox zde.. Pozor na kopie originálních kartáčků Curaprox! Zaručeně originální zubní kartáčky Curaprox nakupíte u www.NaZuby.cz
Zkuste také: Zkuste také:Bělící pasta na zuby, Sonicare FlexCare, ústní sprcha Waterpik, bělící pasta Rembrandt, bělení zubů Opalescence, Swissdent